Warsztaty Elektronika od Początku

Elektronika od Początku to spotkanie na którym poznasz podstawowe prawa rządzące prądem elektrycznym bez którym żaden elektronik nie może przejść obojętnie.


Na warsztaty zapraszamy osoby początkujące, które wcześniej nie pracowały z prądem elektrycznym, a zawsze chciały poznać tajniki elektroniki.
 
Na kursie poznamy zasadę działania rezystorów, diod LED, potencjometrów i włączników stosowanych obecnie we wszystkich urządzeniach elektrycznych i elektronicznych.

Najbliższe kursy odbędą się:.

 

Zarezerwuj sobie miejsce, bo ich ilość jest ograniczona.

Klikając przycisk ,,Zapisz się" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Instruktorzy 

Podczas spotkania będziesz miał okazję poznać naszych instruktorów. Są to praktycy pasjonaci, którzy swoje życie związali z elektroniką. Absolwenci studiów inżynierskich, członkowie kół naukowych, drużyn stających na podium międzynarodowych konkursów łazików marsjańskich, czy pracownicy firm elektronicznych.

Jeśli zawsze chciałeś poznać elektronikę i nauczyć się budować, modyfikować i naprawiać urządzenia elektroniczne, to spotkanie to pierwszy krok w tym kierunku.

Zapisz się na warsztaty i poznaj jak pracujemy na całym kursie elektroniki w Twoim mieście.

Przeczytaj, co nasi kursanci o nas piszą

“Rewelacja, jestem bardzo zadowolony, świetne zajęcia, wiedza przekazana w prosty, praktyczny i zrozumiały sposób z domieszką dobrego humoru. Zdecydowanie polecam”

— Sławek, 02.03.2020

“Idealne zajęcia dla osób, które mają znikomą wiedzę jak i dla tych, którzy chcą ją zgłębić. Myślę, że gdybym przeszedł takie zajęcia dobrych kilka lat temu to moja wiedza byłaby na zupełnie innym poziomie.
Z czystym sercem polecam!”

— Rafał, 23.02.19

“Bardzo ciekawe zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę
z elektroniką. Sporo zajęć praktycznych
i przystępny sposób przekazywania wiedzy. Polecam wszystkim!”

— Jędrzej, 28.01.19

,,To jest to, czego szukałem, atmosfera była świetna, było bardzo przyjemnie"

— Piotr, 01.02.2021

Warszawa,
ul. Grójecka