top of page
 • Czy otrzymam fakturę za kurs?
  Tak, jak najbardziej. Wystawiamy proformy oraz faktury VAT z 14-dniowym terminem płatności. Można to zrobić na kilka sposobów: 1) W uwagach przy zapisie internetowym prosimy o podanie danych do faktury oraz ewentualnej prośbie o wystawienie proformy. 2) Prosimy o podanie danych do faktury przy zapisie telefonicznym. 3) Prosimy wysłać maila na adres info@akademiaelektroniki.com z informacją na jaki kurs się Pan/Pani zapisał/a (nazwa kursu, np. Podstawy Elektroniki) wraz z danymi do faktury.
 • Gdzie odbywają się zajęcia kursu Elektronika dla Dorosłych?
  Nasze szkolenia odbywają się w Warszawie. W naszej ofercie dostępne jest również szkolenie Podstawy Elektroniki w formie online. Na życzenie klienta organizujemy również szkolenia w każdym miejscu w Polsce z dojazdem do klienta.
 • Jak wygląda proces zapisu na kurs?
  Na zajęcia należy zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.akademiaelektroniki.com/zapisz-sie Można się do niego dostać poprzez wybranie w menu rozwijalnym zakładki Kursy (widniejącej w menu głównym) opcji "Zapisz się na kurs" lub wybierając przycisk "Zapisz się" na podstronach każdego typu kursu. W formularzu należy wybrać miasto oraz typ kursu z właściwą datą (np. Warszawa, Podstawy Elektroniki, czwartki 18:00). Następnie otrzyma Pan/Pani maila z informacją o zaistnieniu zgłoszenia w naszym systemie. Wtedy, po zatwierdzeniu zgłoszenia dostanie Pan/Pani maila z potwierdzeniem wpisania na listę.
 • W jakich miastach prowadzicie zajęcia?
  Zajęcia prowadzimy w Warszawie.
 • Czy prowadzicie zajęcia dla firm?
  Tak, jak najbardziej. Jeśli chciałby Pan/chciałaby Pani zatrudnić naszą szkołę do przeprowadzenia kursu dedykowanego dla pracowników firmy, prosimy o kontakt drogą mailową na adres info@akademiaelektronik.com lub pod numerem telefonu 737 187 277 . Po konsultacjach możemy przygotować spersonalizowane zajęcia odpowiadające na konkretne potrzeby Pana/Pani firmy.
 • Poszukujecie pracowników?
  Cały czas chcemy się rozwijać, więc dopływ nowej energii jest zawsze mile widziany. Jeśli chciałby Pan/chciałaby Pani dołączyć do zespołu Akademii Elektroniki prosimy o kontakt drogą mailową, na adres info@akademiaelektroniki.com lub pod numerem telefonu 737 187 277.
 • Czy oferujecie zniżki dla osób, które zapisują się w grupie?"
  Tak, mamy takie zniżki. Przy zapisie min. 2 osób zniżka wynosi 5% zł dla każdej osoby. O tym, że dokonuje się zapisu przynajmniej 2 osób należy poinformować przy zapisie lub zaraz po zapisie drogą mailową na adres info@akademiaelektroniki.com. O kwocie do zapłaty pomniejszonej o zniżkę poinformujemy w mailu zwrotnym.
 • Jestem studentem. Czy macie zniżki dla studentów?
  Tak, mamy też takie zniżki. Dla studentów mamy 10% zniżki na kurs.
 • Czy mogę dołączyć do grupy w trakcie trwania kursu?
  Niestety nie ma takiej możliwości.
bottom of page